• Slide1
  • Slide2

Podolog Bielsko-Biała, czyli o firmie Podo-Nova

  

Gabinet podologiczny Podo-Nova Anna Mosor to miejsce stworzone z myślą o profilaktyce i zachowaniu zdrowia oraz estetycznego wyglądu stóp na dłużej, a także na potrzeby wszystkich osób borykających się z niepożądanymi zmianami w obrębie skóry stóp i płytek paznokciowych, wychodząc tym samym naprzeciw rosnącej proporcjonalnie do rozwoju chorób cywilizacyjnych liczbie osób ze stopami problematycznymi.

Specyfikacja pracy podologa - specjalisty ds. pielęgnacji stóp polega na diagnostyce, postępowaniu zachowawczym oraz profilaktycznym w obrębie skóry stóp i paznokci czyli na przeciwdziałaniu powstawaniu zmian chorobowych na stopach, pomocy w przeprowadzeniu samodzielnie lub ze wskazań lekarskich terapii w przypadku już istniejących dolegliwości oraz poradnictw ogólne i indywidulane.

Tym co odróżnia gabinet podologiczny od innych gabinetów kosmetycznych jest spektrum wykonywanych zabiegów oraz wiedza obejmująca zagadnienia z zakresu umiejętności. Dzięki temu w uzasadnionych przypadkach specjalista podolog staje się pośrednikiem pomiędzy lekarzem specjalistą a pacjentem stosując bezinwazyjne, bezbolesne, a zarazem wysoko skuteczne metody wspomagania leczenia

Kwalifikacje podologiczne

Nazywam się Anna Mosor, jestem dyplomowanym specjalistą podologiem nr zaw. 323014 oraz technikiem usług kosmetycznych. Od 2012 roku reprezentuję gabinet podologiczny Podo-Nova (Gabinet Specjalistycznej Pielegnacji Stóp), w którym prowadzę indywidualna praktykę podologiczną.

Od 2011 roku specjalizuję się we wciąż rozwijającej się dziedzinie z pogranicza kosmetyki i medycyny, jaką jest podologia. W drodze stałego podnoszenia kwalifikacji, w rekomendowanych ośrodkach szkoleniowych w Polsce, zdobyłam wiedzę i praktyczne umiejętności, a tym samym uprawnienia do wykonywania specjalistycznych zabiegów pielęgnacji stóp, dzięki czemu udało mi się stworzyć własny gabinet podologiczny, w którym pracuję samodzielnie, sukcesywnie poszerzając swoją praktykę podologiczną.

W światowej podologii poszukuję najnowszych i najskuteczniejszych rozwiązań dla swoich klientów. Najczęściej spotykanymi problemami , jakie bardzo skutecznie rozwiązuję w gabinecie są: wrastające paznokcie, wkręcające się paznokcie, uszkodzone paznokcie, grzybica paznokci i inne choroby paznokci, odciski, modzele, pękające pięty, a także brodawki wirusowe stóp i wiele innych jednostek chorobowych aparatu paznokciowego, . W oparciu o zdobyte doświadczenie praktyczne uzyskałam uprawnienia instruktora praktycznej nauki zawodu niezbędne do prowadzenia praktyk i szkoleń indywidualnych w kierunku zawodu podolog.

Dyplomy i certyfikaty

Świadectwo ukończenia szkoły policealnej

Podologia_Bielsko-Biała

Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

Podologia_Bielsko-Biała

Dyplom specjalistycznych warsztatów "Podologia w diabetologii"

Podologia_Bielsko-Biała

Certyfikat "Higiena i dezynfekcja w gabinetach kosmetycznych ..."

Podologia_Bielsko-Biała

Technik usług kosmetycznych

Podologia_Bielsko-Biała

Specjalistycznej pielęgnacji stóp II stopnia z elementami dermatologii, podologii, ortopedii, chirurgii, diabetologii.

Podologia_Bielsko-Biała

Korekcji wrastających paznokci metodą klamry GOLDSTANDSPANGE

Podologia_Bielsko-Biała

Korekcji wrastających paznokci metodą klamry PODOFIX

Podologia_Bielsko-Biała

Korekcji wrastających paznokci metodą klamry COMBIPED

Podologia_Bielsko-Biała

Korekcji wrastających paznokci metodą klamry 3TO SPANGE

Podologia_Bielsko-Biała

Rekonstrukcji płytki paznokciowej

Podologia_Bielsko-Biała

Pobierania materiału do badań mykologicznych

Podologia_Bielsko-Biała

Badanie i spodób pobierania materiału do badań mykologicznych

Podologia_Bielsko-Biała
 

O PODO-NOVA

Gabinet podologiczny Podo-Nova Specjalistyczna Pielęgnacja Stóp to miejsce stworzone z myślą o profilaktyce i zachowaniu zdrowia oraz estetycznego wyglądu stóp na dłużej, a także na potrzeby wszystkich osób borykających się z niepożądanymi zmianami w obrębie skóry stóp i płytek paznokciowych, wychodząc tym samym naprzeciw rosnącej proporcjonalnie do rozwoju chorób cywilizacyjnych liczbie osób ze stopami problematycznymi.

KONTAKT

Gabinet Podologiczny PODO-NOVA Anna Mosor

Ul. Żywiecka 204, 43-300 Bielsko-Biała

Tel: +48 506-143-108

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.