nSlide-1 nSlide-2 nSlide-3 nSlide-4

Podolog Bielsko-Biała

O firmie Podobowa

Gabinet podologiczny Podo-Nova Specjalistyczna Pielęgnacja Stóp to miejsce stworzone z myślą o profilaktyce i zachowaniu zdrowia oraz estetycznego wyglądu stóp na dłużej, a także na potrzeby wszystkich osób borykających się z niepożądanymi zmianami w obrębie skóry stóp i płytek paznokciowych, wychodząc tym samym naprzeciw rosnącej proporcjonalnie do rozwoju chorób cywilizacyjnych liczbie osób ze stopami problematycznymi.

Specyfikacja pracy podologa - specjalisty ds. pielęgnacji stóp polega na diagnostyce, postępowaniu zachowawczym oraz profilaktycznym w obrębie skóry stóp i paznokci czyli na przeciwdziałaniu powstawaniu zmian chorobowych na stopach, pomocy w przeprowadzeniu samodzielnie lub ze wskazań lekarskich terapii w przypadku już istniejących dolegliwości oraz poradnictw ogólne i indywidulane.

Tym co odróżnia gabinet podologiczny od innych gabinetów kosmetycznych jest spektrum wykonywanych zabiegów oraz wiedza obejmująca zagadnienia z zakresu umiejętności. Dzięki temu w uzasadnionych przypadkach specjalista podolog staje się pośrednikiem pomiędzy lekarzem specjalistą a pacjentem stosując bezinwazyjne, bezbolesne, a zarazem wysoko skuteczne metody wspomagania leczenia

Kwalifikacje

Nazywam się Anna Mosor, jestem dyplomowanym technikiem usług kosmetycznych i specjalistą podologiem, nr zaw. 323014. Od 2012 roku reprezentuję gabinet podologiczny Podo-Nova Specjalistyczna Pielegnacja Stóp, w którym prowadzę indywidualna praktykę podologiczną.

Od 2011 roku specjalizuję się w wciąż rozwijąjącej się dziedzinie z pogranicza kosmetyki i medycyny, jaką jest podologia. W drodze stałego podnoszenia kwalifikacji, w rekomendowanych ośrodkach szkoleniowych w Polsce, zdobyłam wiedzę i praktyczne umiejętności, a tym samym uprawnienia do wykonywania specjalistycznych zabiegów pielęgnacji stóp, dzięki czemu udało mi się stworzyć własny gabinet podologiczny, w którym pracuję samodzielnie, sukcesywnie poszerzając swoją praktykę podologiczną.

światowej podologii poszukuję najnowszych i najskuteczniejszych rozwiązań dla swoich klientów. Najczęściej spotykanymi problemami , jakie bardzo skutecznie rozwiązuję w gabinecie są: wrastające paznokcie, wkręcające się paznokcie, uszkodzone paznokcie, grzybica paznokci i inne choroby paznokci, odciski, modzele, pękające pięty, a także brodawki wirusowe stóp i wiele innych. W oparciu o zdobyte doświadczenie praktyczne uzyskałam uprawnienia instruktora praktycznej nauki zawodu niezbędne do prowadzenia praktyk i szkoleń indywidualnych w kierunku zawodu podolog.

Dyplomy i certyfikaty

Świadectwo ukończenia szkoły policealnej

Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

Dyplom specjalistycznych warsztatów "Podologia w diabetologii"

Certyfikat "Higiena i dezynfekcja w gabinetach kosmetycznych ..."

Technik usług kosmetycznych

Specjalistycznej pielęgnacji stóp II stopnia z elementami dermatologii, podologii, ortopedii, chirurgii, diabetologii.

Korekcji wrastających paznokci metodą klamry GOLDSTANDSPANGE

Korekcji wrastających paznokci metodą klamry PODOFIX

Korekcji wrastających paznokci metodą klamry COMBIPED

Korekcji wrastających paznokci metodą klamry 3TO SPANGE

Rekonstrukcji płytki paznokciowej

Pobierania materiału do badań mykologicznych

Badanie i spodób pobierania materiału do badań mykologicznych